Съедобная резина от Crazy Fish

Воблера, силикон, блёсны и т.д.

Модератор: Rascal

Re: Съедобная резина от Crazy Fish

Сообщение kloser1982 29 авг 2012, 08:55

Pasha писал(а):
kloser1982 писал(а):Ловил я на Crazy Fish Wibro Worm 3" цвет банан, вкус кревеДки, джиг-головка Гамакатсу 3 гр. Не поймал ничего. То ли полосатый не хотел конкретно тогда кушать ее, то ли погода не фартовая была - не знаю, но на том же месте с успехом ловился окунь на Меппс Аглия №1. Первый опыт использования приманок СF неудачный, или, точнее сказать - неуловистый.

Попробуй в следующий раз поставить шарнирный монтаж ушастик +приманка у меня на фестивале тоже по началу ставил джиголовку ничего не ловилось поставил шарнир пошли поклевки [Am] , каждой приманке нужен свой ключик подбирать НХНЧ......

Да, согласен, надо пробовать. Рыбалка - это ведь сплошные эксперименты.
kloser1982
Завсегдатай
Завсегдатай
 
Сообщений: 119
Зарегистрирован: 01 фев 2012, 00:00
Полное имя: Сергей

Re: Съедобная резина от Crazy Fish

Сообщение bod.YANIK 29 авг 2012, 16:04

Новы модели мягких приманок CRAZY FISH!!!
http://www.crazy-fish.biz/catalog/#ecwi ... ort=normal
bod.YANIK
Участник
Участник
 
Сообщений: 41
Зарегистрирован: 18 янв 2012, 18:08
Полное имя: Янович Богдан Леонідович

Re: Съедобная резина от Crazy Fish

Сообщение Pasha 29 авг 2012, 19:37

Довольно симпатичные новинки особенно понравились "Tipsy" и "Cruel Leech" обязательно возьму на пробу по пачечке каждой они должны быть просто суперовыми по Окуню [krypniak] [Am] [bigfish] всем НХНЧ............
я знаю истина гдето рядом
Аватара пользователя
Pasha
Бывалый
Бывалый
 
Сообщений: 408
Зарегистрирован: 07 дек 2010, 22:35
Откуда: житомир
Полное имя: Pavel

Re: Съедобная резина от Crazy Fish

Сообщение Сергей Федоров 29 авг 2012, 20:52

можу сказати більше вони просто мега приманки по ловлі окуня!!! ще така приманочка як POWER MACE дуже ефективно себе зарекомендувала при ловлі крупного окуня!!!
Аватара пользователя
Сергей Федоров
Завсегдатай
Завсегдатай
 
Сообщений: 52
Зарегистрирован: 20 июл 2012, 21:48
Полное имя: Сергей Федоров

Re: Съедобная резина от Crazy Fish

Сообщение Karas 29 авг 2012, 21:01

Серый они уже у тебя или нет.И когда будут. Недавно их тестил в Харькове. Бомба.
Хороший клев бывает либо до того, как вы начали ловить, либо после этого
Аватара пользователя
Karas
Бывалый
Бывалый
 
Сообщений: 372
Зарегистрирован: 06 фев 2011, 13:37
Откуда: Уже Житомир
Полное имя: Алексей

Re: Съедобная резина от Crazy Fish

Сообщение Сергей Федоров 29 авг 2012, 21:28

пока немає!!!з понеділка точно будуть на прилавках магазинів!!!

-- Добавлено через 45 минут 32 секунды --

Добрий вечір!!!
По причині відсутності часу пишу звіт з рибалки яка була на вихідних саме зараз.
Приїхав в пятницю десь о 19:00 бистро намотав новий шнур який виграв на кубку області. І десь біля 19:20 з батьком стояли на березі ставу, який знаходиться в 300 метрах від дому. Батько ловив окуня, а я хотів спіймати щуку. Але часу було зовсім мало і популяція щуки на даній водоймі не велика. Лише окунь кидався на таку приманочку як Crazy Fish Vibro Fat. До самого вечора так нічого і непіймав, лише одні свали окуня під самими ногами, менших приманок і не ставив.
Вирішив ще в суботу з ранку піти покидати. Встав о 05:00 і десь через хвилин 15 стояв на березі і рорбив пробні заброси. Розпочав ловлю з приманки Crazy Fish Vibro Fat на авсєтному гачку яку дуже бистро відірвав. Вирішую поставити ACTIVE SLUG який через деякий час і приніс щучку, правда вона зацепилася за самий краєчок губи і у самого бурега зійшла.
Під самий кінець рибалки знайшов дуже цікаве місце, на дні ракушка правда кидав від 3-5 грам головки з різними приманками, клював лише некрупний окунь. Тут зазвенів телефон і пора йти копати картошку, для себе вирішив прийти в вечері.
В вечері вдалося вирватись від самого благородного зяняття і піти половити!!!
розпочав ловлю з дамби і бистро направився до точки найденої вранці. Прийшовши туди побачив що вона зянята риболовами які ловили на кормушку карася. Поставив я приманочку Crazy Fish POWER MACE і з першої проводки як раз на ракушці клюнуло щось непогане, в рибаків очи квадратні, що таке можливо і ось через секунд 30 хороший окунь уже на березі позував перед камерою.На слідуючому забросі в 10 метрах від берега знову покльовка чогось крупного і банальний сход. Ставлю приманочку Crazy Fish Cruel Leech і знову на ракушці удар і окунь грамм на 200 на березі.
жалко, що майже вся ракушка була зайнята рибаками. До завершення рибалки вдалося ще спіймати біля 20 некрупних окунців. Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватара пользователя
Сергей Федоров
Завсегдатай
Завсегдатай
 
Сообщений: 52
Зарегистрирован: 20 июл 2012, 21:48
Полное имя: Сергей Федоров

Re: Съедобная резина от Crazy Fish

Сообщение Сергей Федоров 02 сен 2012, 20:55

В перериві між роботою!!!
На цих вихідних знову працював на городі, добував ціну картошку!!!
Але в обід вдалося вирватись на риболовлю, добре що водойма в 200 метрах, практично за городом, як же це важко працювати і дивитись на водойму.
І от я на місці. В цей раз вирінив ловити окуня. Розпочав з приманочки Crazy Fish POLARIS PERL, окунь відгукнувся практично з першої проводки і продовжував клювати на кожній проводці що дуже приємно радувало. В основному ловився некрупний окунь до 100 грам. І ось на одній з проводок на паузі прослідував сильний удар-підсічка і моя матага зігнулась як старенька бабця над палицею, фрикцион трищить, і після нетривалої боротьби я побачив, що це корупчик не сильно великий біля 1 кг, і через хвилинку боротьби він уже на березі.
SERGUK0997.jpg

Далі супроводжував ловлю на туж приманку тільки експерементував з кольорами.
SERGUK0998.jpg

Під кінець риболовлі поставив Crazy Fish NANO MINNOW спочатку на шарнірі, окунь продовжував активно клювати і на цю приманочку. Під завершення риболовлі вирішив половити на мормишку бо давненько на неї не ловив. Окунь відкликнувся на першій же проводці і продовжував ловитись правда в два рази менший но з кожної проводки!!!
До зустрічі на водоймах нашої країни!!!Всім НАХЧ!!!
У вас нет доступа для просмотра вложений в этом сообщении.
Аватара пользователя
Сергей Федоров
Завсегдатай
Завсегдатай
 
Сообщений: 52
Зарегистрирован: 20 июл 2012, 21:48
Полное имя: Сергей Федоров

Re: Съедобная резина от Crazy Fish

Сообщение Pasha 03 сен 2012, 21:18

Уважаемый Сергей Федоров хотелось бы узнать появились ли в продаже у нас в Житомире новинки от Крейзи_Фиш Tipsy и Cruel Leech, если появились то где их конкретно можно купить а то в магазине "Клевый" что возле рынка Хмельники (Чулочная ф-ка)хозяин сказал что пока закупать этот товар небудет :pardon: пока не распродаст предыдущий товар этой торговой марки.....
я знаю истина гдето рядом
Аватара пользователя
Pasha
Бывалый
Бывалый
 
Сообщений: 408
Зарегистрирован: 07 дек 2010, 22:35
Откуда: житомир
Полное имя: Pavel

Re: Съедобная резина от Crazy Fish

Сообщение Сергей Федоров 03 сен 2012, 23:22

Pasha писал(а):Уважаемый Сергей Федоров хотелось бы узнать появились ли в продаже у нас в Житомире новинки от Крейзи_Фиш Tipsy и Cruel Leech, если появились то где их конкретно можно купить а то в магазине "Клевый" что возле рынка Хмельники (Чулочная ф-ка)хозяин сказал что пока закупать этот товар небудет :pardon: пока не распродаст предыдущий товар этой торговой марки.....

постараюсь щоб до кінця неділі хоть в одному магазині цей товар був!!!пока тільки годують обіцянками, що будуть брати але пізніше!!!Тільки зявиться в місті я напишу де можна буде купити!!!С ув. Сергей Федоров!!!
Аватара пользователя
Сергей Федоров
Завсегдатай
Завсегдатай
 
Сообщений: 52
Зарегистрирован: 20 июл 2012, 21:48
Полное имя: Сергей Федоров

Re: Съедобная резина от Crazy Fish

Сообщение Л.И.С. 04 сен 2012, 00:17

Ребятап,не парьте "пацана",всем не угодиш,и для каждого добрым не станеш,поэтому предлагаю подождать пока появится асортимент. :)
(TEAM-JIGMEN)
Не зли других, и сам не злись.
Мы только гости в етом мире....
Аватара пользователя
Л.И.С.
Завсегдатай
Завсегдатай
 
Сообщений: 128
Зарегистрирован: 06 окт 2010, 22:25
Полное имя: Солоный Игорь Леонтьевич

Re: Съедобная резина от Crazy Fish

Сообщение vityok 05 сен 2012, 20:31

Ни минуты покоя пацану [lodka2]
Я знаю,что ничего не знаю.
Аватара пользователя
vityok
Бывалый
Бывалый
 
Сообщений: 579
Зарегистрирован: 13 мар 2010, 02:44
Откуда: Житомир
Полное имя: Виктор

Re: Съедобная резина от Crazy Fish

Сообщение Сергей Федоров 09 сен 2012, 21:26

Як перемогти втому і поїхати на риболовлю???
DSCN1389.jpg

Ще серед неділі побачив, що Алексей виклав пропозицію порибалити на вихідних, але я не відповів із однієї причини, тому що знав що в суботу працюватиму, а що буде в неділю не знав. І ось Алексей набрав мене сам на що я йому відповів, що скажу чи буду в суботу в вечері. Після роботи в суботу телефоную і кажу остаточно що їду. Непердбачуваною обставиною стало те , що друзі витягнули мене на день міста і ліг спати я в 2 години ночі, а будильник навів на 4:30 ранку бо домовились о 5 вирушити в напрямку ловлі. Поспавши всього 2,5 години з великою втомою встаю і ми вирушаїмо на рибалку, міцна кава на заправці і ще затемна ми збираємо спінінги і розмовляємо на всі теми про риболовлю. І звісно про наших хлопців теж, які також в цей час готувались до 3 єтапу в Харькові.
DSCN1390.jpg

І от ми на березі. Я вирішую розпочати ловлю на NANO MINNOW шартрес(кислота) і вже з другої проводки ще в темноті ловлю першого полосатика(окуня), заробляю ще серію ударів і виходів окуня. Розказую по ходу ловлі Льоші про нові приманки і ставлю одну з них а саме POWER MACE киви, и починається серія тичків, сходів і ловлю парочку окуньців. Одну приманочку дарую Льоші і він теж починає ловити окуньців майже з кожної проводки.
Далі вирішую попробувати VIBRO WORM і на нього починає клювати окунь побільше. І знову змінюю приманку і ставлю ACTIVE SLUG і знову окунь не відмовляється від запропонованого, інколи приманка була більша за окуня.
І от при наступній зміні місця ловлі вирішую, йти ще далі і ставлю VIBRO FAT.
DSCN1391.jpg

Але на першый же проводцы обриваю його, перевязуюсь і погляд падає на POWERTAIL, ось тут і почалась роздача. Спочатку ловлю окуня грам на 250, потім щучку грам до 100, а на завершення попадається щучка в районі кілограма. Але як завжди зацеп, обрив и знову я вяжусь и вирішую закінчити рибалку поставивши SCALP MINNOW шартрес на авсєті.
DSCN1392.jpg

І на нього теж починається кльов правда рибу не міг засікти бо була менша за саму приманку, правда вдалося заробити ще пару непоганих сходів і ударів, явно щучих.
Зробив пару помилок і суть їх в тому що довго ловив окуня, а лише годину часу приділив щуці, а реально вона сьогодні була активна і залюбки клювала на наші приманки!!!
DSCN1393.jpg

Дякую Льоші, що витягнув на рибалку і за приємну компанію.
У вас нет доступа для просмотра вложений в этом сообщении.
Аватара пользователя
Сергей Федоров
Завсегдатай
Завсегдатай
 
Сообщений: 52
Зарегистрирован: 20 июл 2012, 21:48
Полное имя: Сергей Федоров

Re: Съедобная резина от Crazy Fish

Сообщение Karas 10 сен 2012, 08:06

Подтверждаю все слова истина.Сам был в шоке от Крейзиков доселе ловил только Нано Минов а вчера попробывал и другую резину.Бомба.На сайте ФРСЖО есть видео о пойманом мной окунем и немалого размера на интересную приманочку.
Хороший клев бывает либо до того, как вы начали ловить, либо после этого
Аватара пользователя
Karas
Бывалый
Бывалый
 
Сообщений: 372
Зарегистрирован: 06 фев 2011, 13:37
Откуда: Уже Житомир
Полное имя: Алексей

Re: Съедобная резина от Crazy Fish

Сообщение Сергей Федоров 10 сен 2012, 19:11

Аватара пользователя
Сергей Федоров
Завсегдатай
Завсегдатай
 
Сообщений: 52
Зарегистрирован: 20 июл 2012, 21:48
Полное имя: Сергей Федоров

Re: Съедобная резина от Crazy Fish

Сообщение Сергей Федоров 15 сен 2012, 20:13

kiLSsOMKBYA.jpg
На що краще націлитись???
Сьогоднішня рибалка відбувалась на річці Тетерів. Минулими вихідними ми з Льошою непогано відловились, а в кінці рибалки я непогано ловив на крупні приманки. Ось сьогодні і вирішив з самого початку ловити крупними приманками. Ловлю розпочав на SCALP MINNOW шартрес(кислота) на 2-х грамах и овнер №2. Вибрав цю приманочку не спроста, а тому що погода сьогодні стояла похмура і саме цей колір мав бути приорітетним. Но після години полоскання и безкінечних зацепів заробив пару легеньких потяжок и все. Тим часом хлопці тягали окунів і мали покльовки щуки, а просто сів їсти сало, Льоша запитав чого я не ловлю, а я мотивував це тим, що моя риба ще спить. Поївши і попивши чаю змінію приманку і ставлю VIBRO WORM шартрес + 5 грам і авсєт, на дальняку заробляю декілька покльовок і ловлю пару маленьких окунців. В мого товариши щука зрізає NANO MINNOW карамєль. Вирішую переміщатись так як місце сильно приїлось і рибу трохи перенакололи.
23brL1mSUc4.jpg

Прошовши метрів 50 сткаю на повороті і міняю приманку. Ставлю ту приманку яка тут в мене саме краще працювала минулий раз, а саме POWERTAIL і вже з першої проводки заробив хороший удар, вимотую і приманка стягнена. поправляю і знову заброс і знову куча холостих ударів. Переміщуюсь ще 20 метрів і всетаки ловлю хорошого окуня(на відео його виважування видно).

Знову переміщуюсь і знову куча ударів но всі холості окунь набагато менший за приманку. Вирішую трошки половити малими приманкми і ставлю NANO MINNOW +5грам. На першій же проводці некрупний окунь дає про себе знати. Тут і NANO MINNOW вирішив показати що він теж може ловити крупну рибу(Правда на КУ він показав свій характер) і ось я ловлю окуня грамм на 150.
Покидавши ще трішки вирішуємо їхати додому бо хмари все затягувались і можна було попасти під дощ, чого зовсім нехотілось так як і так хворий.

Підведу підсумок і дам відповідь на поставлене мною ж запитання. Моя тактика сьгодні була вибрана невірно тому, що сьогодні риба клювала на дрібні і середні приманки, можливо завадили погодні умови, десь недопрацював. Але в такій компанії було приємно рибачити.

Всім успіхів і до зустрічі на риболовлі.
У вас нет доступа для просмотра вложений в этом сообщении.
Аватара пользователя
Сергей Федоров
Завсегдатай
Завсегдатай
 
Сообщений: 52
Зарегистрирован: 20 июл 2012, 21:48
Полное имя: Сергей Федоров

Re: Съедобная резина от Crazy Fish

Сообщение Сергей Федоров 17 сен 2012, 20:18

нарешті нові приманки Crazy Fish в місті!!!! в магазині у Стаса "Катран" Московська 24-б "Біла ворона" на 3 поверсі на одному етажі з Каваманією!!!
HxggjQGyjz0.jpg
У вас нет доступа для просмотра вложений в этом сообщении.
Аватара пользователя
Сергей Федоров
Завсегдатай
Завсегдатай
 
Сообщений: 52
Зарегистрирован: 20 июл 2012, 21:48
Полное имя: Сергей Федоров

Re: Съедобная резина от Crazy Fish

Сообщение Pasha 17 сен 2012, 22:16

Спасибо :) обязательно зайдем затаримся если хватит :pardon: приманочки по ходу дела матерые всем НХНЧ.......
я знаю истина гдето рядом
Аватара пользователя
Pasha
Бывалый
Бывалый
 
Сообщений: 408
Зарегистрирован: 07 дек 2010, 22:35
Откуда: житомир
Полное имя: Pavel

Re: Съедобная резина от Crazy Fish

Сообщение Сергей Федоров 17 сен 2012, 22:27

хватит всем!!
Аватара пользователя
Сергей Федоров
Завсегдатай
Завсегдатай
 
Сообщений: 52
Зарегистрирован: 20 июл 2012, 21:48
Полное имя: Сергей Федоров

Re: Съедобная резина от Crazy Fish

Сообщение Сергей Федоров 24 сен 2012, 21:38

І ось я нарешті дочекався цього чуда!!!
P9242090.JPG

Зразу зателефонував Ангеловському І. взяв спінінг і до вічного вогню тестувати новинку.
Перші враження були такими, що коли відкрив посилку то побачив що вони реально маленькі як раз під мормишку 0,5грам.
бистро зібрав спінінг і давай водити приманкою біля берега перевіряючи гру приманки, все сподобалось. І вона полетіла в воду, перших 5 проводок нічого не показали, змінили місце і проводку і ось я вже тягну некрупного грам 8 окуня до берега, фотосесія і відпускаю, знову закидую і знову покльовка і вже окунь в 50 грам позує перед камерою. ще заброс і клюнув вже такий маленький полосатік грама на 3. Ловили не довго хвилин 40 піймали з 5 окунців но приманка дуже сподобалась і на мормишку це те що треба!!!
P9242109.JPG
P9242111.JPG
P9242103.JPG
P9242128.JPG
У вас нет доступа для просмотра вложений в этом сообщении.
Аватара пользователя
Сергей Федоров
Завсегдатай
Завсегдатай
 
Сообщений: 52
Зарегистрирован: 20 июл 2012, 21:48
Полное имя: Сергей Федоров

Re: Съедобная резина от Crazy Fish

Сообщение Pasha 24 сен 2012, 23:55

Сергей Федоров писал(а):І ось я нарешті дочекався цього чуда!!!
P9242090.JPG

Зразу зателефонував Ангеловському І. взяв спінінг і до вічного вогню тестувати новинку.
Перші враження були такими, що коли відкрив посилку то побачив що вони реально маленькі як раз під мормишку 0,5грам.
бистро зібрав спінінг і давай водити приманкою біля берега перевіряючи гру приманки, все сподобалось. І вона полетіла в воду, перших 5 проводок нічого не показали, змінили місце і проводку і ось я вже тягну некрупного грам 8 окуня до берега, фотосесія і відпускаю, знову закидую і знову покльовка і вже окунь в 50 грам позує перед камерою. ще заброс і клюнув вже такий маленький полосатік грама на 3. Ловили не довго хвилин 40 піймали з 5 окунців но приманка дуже сподобалась і на мормишку це те що треба!!!
P9242109.JPG
P9242111.JPG
P9242103.JPG
P9242128.JPG

Добрый вечер хотелось бы узнать цену данной приманки а также цветовую гамму, и каких вкусов ,и где ее конкретно можно приобрести а главное не забудьте отпишите по какой цене они продаются........
я знаю истина гдето рядом
Аватара пользователя
Pasha
Бывалый
Бывалый
 
Сообщений: 408
Зарегистрирован: 07 дек 2010, 22:35
Откуда: житомир
Полное имя: Pavel

Re: Съедобная резина от Crazy Fish

Сообщение Rascal 27 сен 2012, 16:12

Вот, сегодня вернулся с Крыма. Рулил Polaris (olive) на 3,5 - 5 граммах.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Все с берега. Была еще скумбрия и несколько ершей. Но после знакомства с их ядом, ершей фотографировать как-то не хотелось :(
"Утешение дается, справедливости добиваются!" Дивайт Фир
Аватара пользователя
Rascal
Модератор
 
Сообщений: 1029
Зарегистрирован: 06 ноя 2009, 00:33
Откуда: Житомир
Полное имя: Антон

Re: Съедобная резина от Crazy Fish

Сообщение Pasha 27 сен 2012, 22:40

Антон какой палочкой ловил эту диковинную рыбку использовал леску или шнур.........
я знаю истина гдето рядом
Аватара пользователя
Pasha
Бывалый
Бывалый
 
Сообщений: 408
Зарегистрирован: 07 дек 2010, 22:35
Откуда: житомир
Полное имя: Pavel

Re: Съедобная резина от Crazy Fish

Сообщение Pasha 07 окт 2012, 11:01

[quote="Сергей Федоров"]І ось я нарешті дочекався цього чуда!!!

http://forumimage.ru/show/6173376 Уважаемый Сергей Федоров скажите когда и мы простые рыболовы дождемся этакого чуда на прилавках магазинов ввиде данных приманок для нано джига уже очень хочется и их протестить, цена тоже неизвестна и в главном каталоге про них ничего не написано, огласите пожалуста всем когда они появятся в магазинах города........
я знаю истина гдето рядом
Аватара пользователя
Pasha
Бывалый
Бывалый
 
Сообщений: 408
Зарегистрирован: 07 дек 2010, 22:35
Откуда: житомир
Полное имя: Pavel

Re: Съедобная резина от Crazy Fish

Сообщение Сергей Федоров 07 окт 2012, 17:09

Pasha писал(а):
Сергей Федоров писал(а):І ось я нарешті дочекався цього чуда!!!

http://forumimage.ru/show/6173376 Уважаемый Сергей Федоров скажите когда и мы простые рыболовы дождемся этакого чуда на прилавках магазинов ввиде данных приманок для нано джига уже очень хочется и их протестить, цена тоже неизвестна и в главном каталоге про них ничего не написано, огласите пожалуста всем когда они появятся в магазинах города........

вся інформація буде відома пізніше!! це лише тестові зразки!!!
Аватара пользователя
Сергей Федоров
Завсегдатай
Завсегдатай
 
Сообщений: 52
Зарегистрирован: 20 июл 2012, 21:48
Полное имя: Сергей Федоров

Re: Съедобная резина от Crazy Fish

Сообщение F@n@t 10 окт 2012, 16:08

Можно ли держать разные запахи Crazy Fish в одной упаковке..?
Какие лучше всего крючки взять для этих приманок?
Аватара пользователя
F@n@t
Завсегдатай
Завсегдатай
 
Сообщений: 69
Зарегистрирован: 04 окт 2010, 17:37
Откуда: Житомир
Полное имя: Дима

Пред.След.

Вернуться в Приманки


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

Бесплатные форумы