Що таке мобільний маршрутизатор?

Турниры, встречи, знакомства,

Модератор: Rascal

Що таке мобільний маршрутизатор?

Сообщение Mamarika 17 ноя 2022, 18:24

Багато моїх друзів через усі відомі нам пригоди шукають різні способи існування без електрики. Одне з питань стало: доступ в інтернет. Багато хто придбав мобільні маршрутизатори. Але що це і як це працює?
Аватара пользователя
Mamarika
Участник
Участник
 
Сообщений: 7
Зарегистрирован: 21 мар 2022, 22:53
Полное имя: Анастасия Романовна Дегтярёва

Re: Що таке мобільний маршрутизатор?

Сообщение Boriska009 17 ноя 2022, 23:32

Портативний Wi-Fi роутер - це пристрій, що є одночасно і модемом, і роутером, в якому є спеціальний слот для SIM-карти. Він дає змогу організувати доступ до інтернету відразу декільком пристроям. Мобільний маршрутизатор TECNO TR118 https://www.moyo.ua/modem_tecno_tr118_4g-lte_2600mah_4895180763953_/515703.html стане чудовим варіантом для доступу в інтернет у разі вимкнення світла. Тож я раджу наслідувати приклад друзів, і теж придбати такий пристрій.
Аватара пользователя
Boriska009
Участник
Участник
 
Сообщений: 8
Зарегистрирован: 22 мар 2022, 20:08
Полное имя: Анастасия Романовна Дегтярёва

Re: Що таке мобільний маршрутизатор?

Сообщение bojasboss 18 ноя 2022, 00:33

Він дає змогу організувати доступ до інтернету відразу декільком пристроям. Ба більше, до портативного роутера можна під'єднати не тільки смартфон або планшет, а й будь-який пристрій, оснащений Wi-Fi модулем, такий, як, наприклад, ноутбук.
Аватара пользователя
bojasboss
Участник
Участник
 
Сообщений: 9
Зарегистрирован: 22 мар 2022, 20:04
Полное имя: Анастасия Романовна Дегтярёва

Re: Що таке мобільний маршрутизатор?

Сообщение Wowann 23 ноя 2022, 13:42

Це дуже крута штука, яка дає можливість бути на зв'язку. Особливо зараз, коли систематично відключають світло. Зручний аксесуар, як на мене. Я подібну систему бачив у GC Barbershop https://www.6264.com.ua/list/391744 Ходжу до них на регулярній основі. Тут крутий сервіс та стрижки якісні. Я в них навіть зміг зробити деяку роботу, бо світло є від генератора, а інтернет від мобільного маршрутизатора. В період війни тут найкращий сервіс, крім стрижки ти отримуєш ще різні плюшки)
Wowann
Участник
Участник
 
Сообщений: 23
Зарегистрирован: 28 апр 2020, 09:12
Полное имя: Владимир


Вернуться в Мероприятия, совместные рыбалки, знакомства


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2

Бесплатные форумы